KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003203

nr 1600 3203

Carl-Eric Andersson, kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 68x73 cm, yttermått inklusive ram: 71x77 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 26 februari 2024
kl 18:22:32