KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003203
nr 1600 3203
Carl-Eric Andersson, kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 68x73 cm, yttermått inklusive ram: 71x77 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:22:32
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
6
900 kr
1.000 kr
6
1.100 kr